مراحل راه اندازی باشگاه بدنسازی؟

برای راه اندازی یک باشگاه بدنسازی باید نکاتی را مورد توجه قرار داده و مراحلی را گام به گام انجام دهید تا یک نتیجه مورد قبول به دست بیاورید. در ادامه مراحل راه اندازی باشگاه بدنسازی را به ترتیب از صفر تا صد را مورد بررسی قرار می دهیم . امیدواریم پس از مطالعه این مقاله اطلاعات کافی جهت راه اندازی باشگاه خود را به دست آورده باشد.

مراحل راه اندازی باشگاه:

_سالن:

اولین قدم در راه اندازی باشگاه بدنسازی انتخاب یک سالن مناسب است. مهم ترین نکته در مورد سالن این است که از لحاظ متراژ به قدر کافی بزرگ باشد تا بتواند دستگاه های ورزشی را به تعدد کافی در خود  جای دهد. بهتر است سالنی که برای باشگاه خود انتخاب می کنید طر طبقه همکف و یا طبقات منفی باشد. دلیل این کار این است که از ایجاد مزاحمت و سر وصدا برای طبقات زیرین جلوگیری شود.

_آماده سازی سالن:

بعد از اینکه سالن مورد نظر خود را انخاب و کرایه کردید حال بایدسالن را برای یک باشگاه حرفه ای آماده کنید. قسمتی از سالن را به رختکن اختصاص دهید. با قرار دادن صندوق های دیواری کوچک و به تعداد کافی می توانید رختکن خود را آماده کنید.

قسمت دیگری را نیز برای بوفه در نظر بگیرد و تمام تجهیزات لازم برای تهیه انواع غذا هایی که بدنسازان بعد از تمرین استفاده می کنند را تهیه کنید.

حال می رسیم به بخش اصلی باشگاه یعنی بخش قرار گیری دستگاه ها و انجام تمرین ها ورزشی. در این قسمت که بخش اعظم یک باشگاه بدنسازی را شامل می شود دستگاه های ورزشی قرار می گیرند. از آنجایی که دستگاه ها و وزنه ها از وزن زیادی برخوردارند . باید کف سالن را با یک کفپوش مناسب که هم بتواند تحمل وزن و فشار این دستگاه ها را داشته باشد و هم داراری خاصیت ضربه گیری باشد بپوشانید. مناسب ترین کفپوش که این ویژگی ها را دارا می باشد کفپوش گرانولی است.

پاورکفپوش یک مجموعه تولیدی است که در زمینه تولید کفپوش های گرانولی فعالیت می کند. مشا می توانید با کلیک بر روی عبارت کفپوش گرانولی وارد بخش محصولات شده و قیم ت و مشخصات کفپوش های گرانولی پاورکفپوش را مشاهده کنید.

کفپوش گرانولی :

همانطور که گفته شد کفپوش گرانولی یکی از بخش های مهم یک باشگاه بدنسازی است. کف سالن بدنسازی باید دارای یک حالت ضربه گیر و نرم باشد تا از صدمه دیدن ورزشکاران جلوگیری کند. کف سرامیک یا پارکتی اکثر سالن ها این خاصیت را هرگز نمی توانند ارائه کنند. بهترین گزینه همان کفپوش گرانولی می باشد. با کلیک بر این قسمت می توانید به مقاله کفپوش گرانولی چیست؟ دسترسی پیدا کنید. در آنجا به طور مفصل درباره ماهیت کفپوش گرانولی بحث کرده ایم.

کفپوش گرانولی
کفپوش گرانولی ارزان قیمت

دستگاه های بدنسازی :

امروزه بشر در مسیری حرکت می کند که برای کوچک ترین پدیده ها دست به اختراع می زند. و ماشین هایی را برای راحتی و انجام دقیق تر کار ها می سازد. در زمینه ورزش و تناسب اندام هم این فرمول صدق می کند. هرچه تعداد دستگاه های موجود در یک باشگاه ، از لحاظ تعداد و تنوع حرکات بیشتر باشد بهتر است. هم از لحاظ تمرین حرفه ای برای ورزشکاران . و هم برای جذب بیشتر مشتری می تواند نتیجه خوبی داشه باشد. باز هم اگر در تهیه دستگاه های بدنسازی به مشکلی برخورد کردید می توانید با کارشناسان پاور کفپوش تماس بگیرید.

در واقع شما می توانید برای تاسیس باشگاه بدنسازی خود از صفر تا صد مراحل را به ما بسپارید. متخصصان پاورکفپوش با طراحی مناسب ، سالن شما را به یک باشگاه زیبا و حرفه ای تبدیل می کنند.

کفپوش گرانولی
کفپوش گرانولی لیست قیمت

 

سعی کردیم در این مقاله به صورت کلی صفر تا صد راه اندازی باشگاه بدنسازی را مورد بحث قرار دهیم. شما می توانید همه روزه با کارشناسان پاورکفپوش تماس گرفته تا شما را در راه اندازی باشگاهتان یاری کنند.

توجه داشته باشید که پاورکفپوش کارشناسانی را برای پاسخگویی به سوالات شما به خدمت گرفته است و شما کافی ست با تماس با شماره های موجود در سایت با ما ارتباط برقرار کنید.همچنین هزینه مشاوره کامل به شما از صفر تا صد راه اندازی باشگاه بدنسازی رایگان بوده و کارشناسان ما در خدمت شما هستند.هر کمکی از دست ما بر بیاید دریغ نمیکینم .برای مشاهده لیست قیمت کفپوش های گرانولی بر روی عبارت قیمت کفپوش گرانولی کلیک نمایید.

.

.

.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
ارتباط مستقیم با واتساپ
ارسال پیام به کارشناس فروش