آیا می توان به کفپوش گرانولی ارزان اعتماد کرد؟

برای  پاسخ دادن به این سوال ابتدا باید تمامی فاکتور ها و عواملی که در قیمت و کیفیت یک کفپوش گرانولی نقش دارند را مورد بررسی قرار داد. در ادامه می خوهیم به این عوامل به طور دقیق بپردازیم. و ببینیم که آیا می توانیم به یک کفپوش گرانول ارزان قیمت اعتماد کنیم یا خیر.

 

کفپوش گرانولی در انواع ضخامت
تولید کفپوش گرانولی توسط گروه تولیدی پاورکفپوش

عوامل تاثیر گذار در قیمت کفپوش گرنولی :

1-مواد اولیه

مواد اولیه یکی از اولین دلیل قیمت گذاری یه کالا می باشد که این امر شامل کفپوش های گرانولی نیز می شود. در زمینه تولید کفپوش گرانولی از یک سری مواد اولیه استفاده می شود که شامل:

1-دانه های گرانول

دانه های گرانول از جنس لاستیک بوده و از آسیاب لاستیک های غیرقابل استفاده به وجود می آید. دانه های گرانولی در اندازه های مختلف وجود دارد و هر چه اندازه آنها کوچک تر و ریز تر باشد قیمت آن بیشتر خواهد بود. چرا که تجهیزات و تکنولوژی پیشرفته تری نیاز است تا دانه های ریز تری از گرانول از لاستیک های بلااستفاده به دست بیاید.

اکثر شرکت های بزرگ و معروف از جمله مک دونالد که در سرتاسر جهان شناخته شده است.  و در اکثر کشور های جهان دارای فروشگاه بود ه و به تجارت خود می پردازد سیاست خاصی را سر لوحه کاری خود قرار داده اند. سیاست این شرکت ها در یک کلمه خودکفایی است. این شرکت ها سعی میکنند تا مواد اولیه مورد نیازشانرا خودشان به دست بیاورند.

شرکت پاورکفپوش نیز با پیروی از این سیاست توانسته 80 درصد از مواد موردنیاز خود را که برای تولید کفپوش گرانولی الزامی ست را به صورت انحصاری برای شرکت تولید کند. نتیجه این تلاش در وهله اول به نفع مشتریان می باشد. چرا که قیمت محصول نهایی ،یعنی کفپوش گرانولی کمتر خواهد بود.

2-چسب پلیمری

یکی دیگر از مواد مورد نیاز برای تولید کفپوش گرانولی چسب می باشذ. شرکت پاورکفپوش توانسته در این زمینه هم به خودکفایی برسد. شرکت ما توانسته در بخشی دیگر به تولید چسب پلیمری درجه یک بپردازد که این امر به مانند دانه های گرانول به نفع مشتریان خواهد بود

3-رنگ

رنگ مورد نیاز برای تولید کفپوش گرانولی تنها ماده اولیه می باشد که توسط پاورکفپوش تولید نمی شود. متخصصین و مهندسان پاورکفپوش همواره در تهیه مواد اولیه بدون در نظر گرفتن سود بیشتر بهترین و مرغوب ترین مواد را انتخاب می کنند. پاورکفپوش کیفیت محصولات خود را در رتبه اول اولویت قرار داده است.

2-نحوه فروش

یکی دیگر از مهم ترین عوامل قیمت گذاری یک کالا نحوه فروش آن می باشد. مجموعه پاورکفپوش با کنار گذاشتن واسطه ها و به قول عامیانه دلال ها که یکی از عوامل اصلی بالا بودن قیمت ها و گرانی در اقتصاد ایران هستند محصولات خود را به فروش می رساند.

مجموعه پاورکفپوش دارای یک تیم داخلی بوده تا بتواند به طور مستقیم با مشتری ارتباط برقرار کند. این رویه باعث می شود تا مشتریان بتوانند کفپوش گرانولی را با کم ترین قیمت بازار دریافت کنند.

3-سیاست های شرکت

تمام عواملی که در بالا ذکر شد از جمله تولید مواد اولیه توسز خود شرکت و نحوه فروش از سیاست های پاورکفپوش می باشد.

مجموعه پاورکفپوش با اتخاذ این سیاست ها توانسته در سال های اخیر محبوبیت و جذب مشتری بالایی داشته باشد.

سرویس و چکاپ ماهیانه دم و دستگاه های تولید.

استفاده از مواد اولیه کاملا معتبر و مرغوب.

به کار گیری نیروهای انسانی دلسوزو با تجربه .

عدم همکاری با واسطه ها که باعث کاهش قیمت می شود.

 

مجموعه بزرگ پاورکفپوش:

مجموعه تخصصی و تولیدی پاورکفپوش تمامی محصولات خود را با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت مهیا کرده و به دست مشتریان می رساند. علاوه بر کفپوش های گرانولی، پاورکفپوش محصولات دیگری را نیز به تولید می رساند و روز به روز بر تعداد آن می افزاید.

دیگر محصولات پاورکفپوش عبارت اند از:

1-کفپوش های گرانولی

2-کفپوش های تاتامی

3-چمن مصنوعی

4-تخته استپ فومی

5-مت یوگا و آجر یوگا

6-تشک انفرادی

7-باکس کراس فیت

8– و محصولاتی که در آینده نزدیک به لیست بالا اضافه خواهد شد.

 

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
ارتباط مستقیم با واتساپ
ارسال پیام به کارشناس فروش